İhsaniye AL Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaindexGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GİALin kısa tarihi

2 posters
YazarMesaj
Blindfire
Acemi
Acemi
Blindfire

Erkek

Bar
User Bar:
GİALin kısa tarihi Left_bar_bleue0/0GİALin kısa tarihi Empty_bar_bleue  (0/0)

GİALin kısa tarihi Empty
MesajKonu: GİALin kısa tarihi   GİALin kısa tarihi Icon_minitimePerş. 25 Eyl. - 16:23

GÖLCÜK İHSANİYE ANADOLU LİSESİ
Okulumuz 1990-1991 Eğitim -Öğretim yılında Değirmendere Hacı Halit Erkut Lisesinde öğretim hayatına başlamıştır. Kendi binasında 1995-1996 öğretim yılında hizmete girmiştir. Halen 534 öğrenci 3 idareci ve 34 öğretmen 1 memur 2 hizmetli kadrosu bulunmaktadır. Bu güne kadar 1003 mezun vermiştir. Mezunlarımızın % 92 sinin bir yüksek öğretime devam ettiği ya da bitirdiği tespit edilmiştir. 2001 Üniversite Öğrenci Yerleştirme Sınavında Fen Lisesinden sonra %72 oranı ile Kocaeli’nde en başarılı lise olmuştur. Kurumlar sınavında Türkiye 2.cisi çıkarmıştır. Milliyet Gazetesinin düzenlediği Müzik ve Dans Yarışmasında bu güne kadar Klasik Dans dalında Türkiye 1.ciliği ve bir 2.cilik kazanmıştır. Kocaeli ve Gölcük düzeyinde çok sayıda Sportif ve Kültürel alanda dereceleri vardır.
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Lakap : Hacker

Bar
User Bar:
GİALin kısa tarihi Left_bar_bleue99999/99999GİALin kısa tarihi Empty_bar_bleue  (99999/99999)

GİALin kısa tarihi Empty
MesajKonu: Geri: GİALin kısa tarihi   GİALin kısa tarihi Icon_minitimePerş. 25 Eyl. - 16:29

çok sağol atakan paylaşımın için teşekkürler
https://yaramaz.yetkinforum.com

GİALin kısa tarihi
1 sayfadaki 1 sayfası